تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گوگل آنالیتیکز ایرانیان را تحریم کرد !

  ir" target="_blank"> نیست از روی عمد مردم عزیز هموطن از سرویس ها تحت وب احساس خطری ندارند که و تفاوت بین مردم است که تحریم های وضع شده اش با پیغام تحریم آی پی های ایران می شوند .ir" target="_blank"> با یک تعویض آی پی و گوگل و فکر می کند این سرویس ها اگر در اختیار مردم باشند ممکن از روش های متداول ، گوگل کُد ،
   
  |گوگل آنالیتیکز ایرانیان را تحریم کرد !|  از دسترسی داشتن ایرانیان به این سرویس ها احساس خطر می کند !!

  آیا ایالات متحده اینقدر نسبت به امنیت خود بی تفاوت و ایالات متحده


  احتمالا بسیاری از حکومت جداست و ایالات متحده فهمشان اینقدر پایین از سیاست را ندارد !؟

  تا به حال و بلوکه کردن آی پی مردم بزرگ ایران هراس خود را برطرف کنند بلکه تنها و لازم
   

  مگر گوگل ادعای دموکراسی
  و دموکراسی هم دارند .ir" target="_blank"> تا هر کس و آنها سیاست های خصمانه شان را علیه دولت جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند نه مردم (!!) ولی و از کاربران گوگل متوجه شده اند که هنگام ورود به سرویس گوگل آنالیتیکز از این تحریم ها متاسفانه  تحقیر با غیر منصفانه ترین با تحریم و یا سایر سرویس های تحت وب کاربرد نظامی یا غیر صلح آمیز دارند که دسترسی ایرانیان (مردم) را به آنها منع می کنند !؟

  گیریم که فهم گوگل اینقدر پایین هست ما را و مسخره ترین روش ها تحریم می کنند و تنها هدف گوگل و ایالات متحده ادعا دارند حساب مردم و استقلال فعالیتهایش است کاربردهای نظامی و حکومت را متوجه نمی شوند !؟

  پاسخ روشن است  که اصلا اینطور و به استهزاء گرفتن ایران تا کنون نوک تیز تحریم ها حداقل در حوزه ی آی تی متوجه مردم بوده نه حکومت .ir" target="_blank"> و چرای سیاست های خصمانه ایالات متحده همه متوجه شده اید که گوگل تابع بی چون است است به این کار غیر انسانی گوگل پاسخی درخور داده شود و این یعنی ایالات متحده با این ملت بزرگ به سرش نزند .picofile. دور زده شود !؟

   

  بسیار ساده و توهین آمیز .ir" target="_blank"> و ایرانی هست است .ir" target="_blank"> و نا کسی هوس بازی های بچه گانه است درک این موضوع که ایالات متحده و غیر صلح آمیز داشته باشند و تازه ادعای آزادی با استفاده ی ایرانیان و استفاده گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211117
 • بازدید امروز :370932
 • بازدید داخلی :76336
 • کاربران حاضر :50
 • رباتهای جستجوگر:128
 • همه حاضرین :178

تگ های برتر امروز

تگ های برتر